Zapowiedź 2 kolejki 2012/2013

Po efektownej inauguracji sezonu chełmskiej klasy okręgowej, w której padło aż 41 bramek (średnia na mecz 5,86) przyszedł czas na rywalizację w drugiej serii spotkań. Początek zmagań 2 kolejki rozpoczął się w środę spotkaniem Ruchu Izbica z Unią Białopole. Goście, którzy w 1 kolejce wysoko ograli zespół z Pławanic, tym razem musieli uznać wyższość rywali przegrywając w stosunku 4:1. Dla gospodarzy ta wygrana oznacza większy komfort psychiczny przed następną serią gier. Działacze oraz kibice Ruchu posiadający wyższe aspiracje aniżeli gra o ligowy byt, mają wreszcie powody do zadowolenia. Ich drużyna po dwóch spotkaniach z wymagającymi rywalami ma na koncie 4 pkt.
W spotkaniach jakie przed nami, najciekawiej zapowiada się rywalizacja Hetmana ze Startem oraz Frassatiego z Kłosem. Mecz w Żółkiewce pozwoli ocenić możliwości drużyn wymienianych jako głównych kandydatów do awansu. Po falstarcie Hetmana w spotkaniu z Kłosem, zespół z Żółkiewki postara się o komplet punktów, pomimo tego że faworytem są goście. Spotkanie odbędzie się w niedzielę o godz. 16:00. W drugiej ciekawie zapowiadającej się konfrontacji Frassati podejmie na własnym boisku Kłosa Chełm. Obie drużyny dobrze rozpoczęły sezon, zdobywając pewnie komplet punktów. Początek tego spotkania, które kończy drugą kolejkę , w niedzielę o godz. 17:00. Wcześniej, bo już w sobotę o godz. 15:00 pewny faworyt do zwycięstwa – Ogniwo zagra na własnej płycie boiska z Vitrumem. W pozostałych spotkaniach Brat nie powinien mieć problemów w meczu z Tatranem. Zespół z Kraśniczyna, po ubytkach kadrowych, obniżył loty w stosunku do ubiegłego sezonu co powinno ułatwić zdobycie 3 punktów przez zespół z Siennicy Nadolnej. Trudno na daną chwilę ocenić potencjał dwóch beniaminków, którzy co prawda przegrali swoje pierwsze spotkania ale trzeba mieć na uwadze, że grali z rywalami z „wyższej półki”. O swoje pierwsze punkty powalczy zatem Unia Rejowiec w meczu z Granicą Dorohusk. Hutnik Ruda-Huta pojedzie natomiast do gminy Kamień na spotkanie z Pławanicami, które również ma na swoim koncie okrągłe zero.
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej, gdzie bezpośrednio po zakończeniu spotkania podajemy wyniki wszystkich gier. Wyniki z wybranych spotkań podajemy jeszcze w trakcie trwania meczu.

2 kolejka sezonu 2012/2013
26 sierpnia 2012 (niedziela)
   


 

Frassati
Fajsławice

    -    
Kłos
Chełm

   
juniorzy - 15:00
seniorzy - 17:00

  Pozostałe spotkania 2 kolejki
Sob.    
15:00  
Ogniwo Wierzbica
    -    
Vitrum Wola Uhruska
Niedz.   
13:00   
Brat Siennica Nadolna    -   
Tatran Kraśniczyn
Niedz.  
16:00  
Unia Rejowiec
    -   
Granica Dorohusk
Niedz. 
16:00  
Hetman Żółkiewka
    -   
Start Krasnystaw
Niedz.  
16:00  
Pławanice Kamień
    -   
Hutnik Ruda-Huta