Klasa B - terminarz

Runda Jesienna
 
1. kolejka - 26/27 sierpnia 2023 (sobota/niedziela)
Astra II Leśniowice     -    
Hutnik II Ruda-Huta -:-   anulowane, na boisku 2:2
Sawena Sawin     - Bug II Hanna 6:0  
Vojsławia Wojsławice     - Unia II Białopole 6:0  
Tatran Kraśniczyn     - SINKO Energy Bezek     2:0  
Frassati II Fajsławice     - Ruch II Izbica 1:4  
         
2. kolejka - 2/3 września 2023 (sobota/niedziela)
Hutnik II Ruda-Huta     -    
Ruch II Izbica -:-   anulowane, na boisku 2:5
SINKO Energy Bezek     - Frassati II Fajsławice    
1:0  
Unia II Białopole     - Tatran Kraśniczyn 2:4  
Bug II Hanna     - Vojsławia Wojsławice 8:1  
Astra II Leśniowice     - Sawena Sawin 1:4  
         
3. kolejka - 9/10 września 2023 (sobota/niedziela)
Sawena Sawin     -    
Hutnik II Ruda-Huta -:-   anulowane, na boisku 5:0
Vojsławia Wojsławice     - Astra II Leśniowice 6:2  
Tatran Kraśniczyn     - Bug II Hanna 3:3  
Frassati II Fajsławice     - Unia II Białopole 8:2  
Ruch II Izbica     - SINKO Energy Bezek    
2:1  
         
4. kolejka - 16/17 września 2023 (sobota/niedziela)
Hutnik II Ruda-Huta     -    
SINKO Energy Bezek -:-   anulowane, na boisku 1:3
Unia II Białopole     - Ruch II Izbica 2:6  
Bug II Hanna     - Frassati II Fajsławice    
2:1  
Astra II Leśniowice     - Tatran Kraśniczyn 2:5  
Sawena Sawin     - Vojsławia Wojsławice 6:1  
         
5. kolejka - 23/24 września 2023 (sobota/niedziela)
Vojsławia Wojsławice     -    
Hutnik II Ruda-Huta -:-   anulowane, na boisku 2:0 zdekompletowanie
Tatran Kraśniczyn     - Sawena Sawin 1:2  
Frassati II Fajsławice     - Astra II Leśniowice    
6:1  
Ruch II Izbica     - Bug II Hanna 4:0  
SINKO Energy Bezek     - Unia II Białopole 11:2  
         
6. kolejka - 30 września/1 października 2023 (sobota/niedziela)
Hutnik II Ruda-Huta     -    
Unia II Białopole -:-   anulowane, na boisku 5:5
Bug II Hanna     - SINKO Energy Bezek 1:3  
Astra II Leśniowice     - Ruch II Izbica 0:6  
Sawena Sawin     - Frassati II Fajsławice    
0:2  
Vojsławia Wojsławice     - Tatran Kraśniczyn 1:4  
         
7. kolejka - 7/8 października 2023 (sobota/niedziela)
Tatran Kraśniczyn     -    
Hutnik II Ruda-Huta -:-   anulowane, na boisku 6:2
Frassati II Fajsławice     - Vojsławia Wojsławice    
8:2  
Ruch II Izbica     - Sawena Sawin 2:1  
SINKO Energy Bezek     - Astra II Leśniowice 6:0  
Unia II Białopole     - Bug II Hanna 0:3   28 października
         
8. kolejka - 14/15 października 2023 (sobota/niedziela)
Hutnik II Ruda-Huta     -    
Bug II Hanna -:-   anulowane, na boisku 0:1
Astra II Leśniowice     - Unia II Białopole 6:0  
Sawena Sawin     - SINKO Energy Bezek 2:4  
Vojsławia Wojsławice     - Ruch II Izbica 0:4  
Tatran Kraśniczyn     - Frassati II Fajsławice    
1:2  
         
9. kolejka - 21/22 października 2023 (sobota/niedziela)
Frassati II Fajsławice     -    
Hutnik II Ruda-Huta    
-:-   anulowane, na boisku 3:0 walkower
Ruch II Izbica     - Tatran Kraśniczyn 2:2  
SINKO Energy Bezek     - Vojsławia Wojsławice 3:1  
Unia II Białopole     - Sawena Sawin 1:7  
Bug II Hanna     - Astra II Leśniowice 6:7  

 

Runda Wiosenna

10. kolejka - 13/14 kwietnia 2024 (sobota/niedziela)
Hutnik II Ruda-Huta     -    
Astra II Leśniowice -:-   anulowane, Hutnik II wycofał się z rozgrywek
Bug II Hanna     - Sawena Sawin 2:1  
Unia II Białopole     - Vojsławia Wojsławice 0:3   walkower, Unia II wycofała się z rozgrywek
SINKO Energy Bezek     - Tatran Kraśniczyn 0:3   walkower, na boisku 2:1
Ruch II Izbica     - Frassati II Fajsławice    
5:0  
         
11. kolejka - 20/21 kwietnia 2024 (sobota/niedziela)
Ruch II Izbica     -    
Hutnik II Ruda-Huta -:-   anulowane, Hutnik II wycofał się z rozgrywek
Frassati II Fajsławice     - SINKO Energy Bezek    
1:1  
Tatran Kraśniczyn     - Unia II Białopole 3:0   walkower, Unia II wycofała się z rozgrywek
Vojsławia Wojsławice     - Bug II Hanna 0:6  
Sawena Sawin     - Astra II Leśniowice 4:0  
         
12. kolejka - 27/28 kwietnia 2024 (sobota/niedziela)
Hutnik II Ruda-Huta     -    
Sawena Sawin -:-   anulowane, Hutnik II wycofał się z rozgrywek
Astra II Leśniowice     - Vojsławia Wojsławice 2:4  
Bug II Hanna     - Tatran Kraśniczyn 0:1  
Unia II Białopole     - Frassati II Fajsławice    
0:3   walkower, Unia II wycofała się z rozgrywek
SINKO Energy Bezek     - Ruch II Izbica 2:3  
         
13. kolejka - 4/5 maja 2024 (sobota/niedziela)
SINKO Energy Bezek     -    
Hutnik II Ruda-Huta    
-:-   anulowane, Hutnik II wycofał się z rozgrywek
Ruch II Izbica     - Unia II Białopole 3:0   walkower, Unia II wycofała się z rozgrywek
Frassati II Fajsławice     - Bug II Hanna 2:1  
Tatran Kraśniczyn     - Astra II Leśniowice 5:1  
Vojsławia Wojsławice     - Sawena Sawin 1:10  
         
14. kolejka - 11/12 maja 2024 (sobota/niedziela)
Hutnik II Ruda-Huta     -    
Vojsławia Wojsławice -:-   anulowane, Hutnik II wycofał się z rozgrywek
Sawena Sawin     - Tatran Kraśniczyn 1:0  
Astra II Leśniowice     - Frassati II Fajsławice    
2:0   w Suchodołach, Astra II gospodarzem
Bug II Hanna     - Ruch II Izbica 3:4  
Unia II Białopole     - SINKO Energy Bezek 0:3   walkower, Unia II wycofała się z rozgrywek
         
15. kolejka - 18/19 maja 2024 (sobota/niedziela)
Unia II Białopole     -    
Hutnik II Ruda-Huta -:-   anulowane, drużyny wycofały się z rozgrywek
SINKO Energy Bezek     - Bug II Hanna 5:1  
Ruch II Izbica     - Astra II Leśniowice 4:0  
Frassati II Fajsławice     - Sawena Sawin 1:2  
Tatran Kraśniczyn     - Vojsławia Wojsławice    
5:0  
         
16. kolejka - 25/26 maja 2024 (sobota/niedziela)
Hutnik II Ruda-Huta     -    
Tatran Kraśniczyn -:-   anulowane, Hutnik II wycofał się z rozgrywek
Vojsławia Wojsławice     - Frassati II Fajsławice    
-:-  
Sawena Sawin     - Ruch II Izbica -:-  
Astra II Leśniowice     - SINKO Energy Bezek -:-  
Bug II Hanna     - Unia II Białopole 3:0   walkower, Unia II wycofała się z rozgrywek
         
17. kolejka - 1/2 czerwca 2024 (sobota/niedziela)
Bug II Hanna     -    
Hutnik II Ruda-Huta -:-   anulowane, Hutnik II wycofał się z rozgrywek
Unia II Białopole     - Astra II Leśniowice 0:3   walkower, Unia II wycofała się z rozgrywek
SINKO Energy Bezek     - Sawena Sawin -:-  
Ruch II Izbica     - Vojsławia Wojsławice    
-:-  
Frassati II Fajsławice     - Tatran Kraśniczyn -:-  
         
18. kolejka - 8/9 czerwca 2024 (sobota/niedziela)
Hutnik II Ruda-Huta     -    
Frassati II Fajsławice    
-:-   anulowane, Hutnik II wycofał się z rozgrywek
Tatran Kraśniczyn     - Ruch II Izbica -:-  
Vojsławia Wojsławice     - SINKO Energy Bezek -:-  
Sawena Sawin     - Unia II Białopole 3:0   walkower, Unia II wycofała się z rozgrywek
Astra II Leśniowice     - Bug II Hanna -:-