Trampkarze - Terminarz

1. kolejka - 3/5 września 2022 (sobota/poniedziałek)
Ruch Izbica     - Victoria Żmudź -:-  
Unia Rejowiec     -    
Astra Leśniowice 3:4                
Start-Regent Pawłów     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
-:-  
Pauza: Vojsławia Wojsławice, Frassati Fajsławice, Znicz Siennica Różana
         
2. kolejka - 6 września 2022 (wtorek)
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Victoria Żmudź -:-  
Astra Leśniowice     -    
Start-Regent Pawłów 10:0  
Vojsławia Wojsławice     - Frassati Fajsławice    0:20  
Pauza: Unia Rejowiec, Znicz Siennica Różana, Ruch Izbica
         
3. kolejka - 10/12 września 2022 (sobota/poniedziałek)
Frassati Fajsławice     -    
Ruch Izbica 22:1  
Znicz Siennica Różana     - Vojsławia Wojsławice    
1:1  
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Astra Leśniowice 2:5   25 września
Pauza: Victoria Żmudź, Unia Rejowiec, Start-Regent Pawłów
         
4. kolejka - 17/19 września 2022 (sobota/poniedziałek)
Victoria Żmudź     - Astra Leśniowice 4:3  
Vojsławia Wojsławice     -    
Unia Rejowiec 0:26                             
Ruch Izbica     - Znicz Siennica Różana    
10:4  
Pauza: Sparta Rejowiec Fabryczny, Start-Regent Pawłów, Frassati Fajsławice
         
5. kolejka - 24/26 września 2022 (sobota/poniedziałek)
Frassati Fajsławice     - Victoria Żmudź 5:3  
Unia Rejowiec     -    
Ruch Izbica 2:3   23 września    
Start-Regent Pawłów     - Vojsławia Wojsławice    
6:1                       
Pauza: Znicz Siennica Różana, Sparta Rejowiec Fabryczny, Astra Leśniowice
         
6. kolejka - 1/3 października 2022 (sobota/poniedziałek)
Vojsławia Wojsławice     -    
Sparta Rejowiec Fabryczny    
-:-  
Ruch Izbica     - Start-Regent Pawłów 13:1  
Frassati Fajsławice     - Znicz Siennica Różana 8:2  
Pauza: Victoria Żmudź, Astra Leśniowice, Unia Rejowiec
         
7. kolejka - 8/10 października 2022 (sobota/poniedziałek)
Victoria Żmudź
    -
Znicz Siennica Różana    
-:-  
Unia Rejowiec     -    
Frassati Fajsławice -:-  
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Ruch Izbica -:-  
Astra Leśniowice     - Vojsławia Wojsławice
-:-  
Pauza: Start-Regent Pawłów
         
8. kolejka - 15/17 października 2022 (sobota/poniedziałek)
Ruch Izbica     -    
Astra Leśniowice -:-                 
Frassati Fajsławice     - Start-Regent Pawłów    
-:-  
Znicz Siennica Różana     - Unia Rejowiec -:-  
Pauza: Victoria Żmudź, Vojsławia Wojsławice, Sparta Rejowiec Fabryczny
         
9. kolejka - 22/24 października 2022 (sobota/poniedziałek) 
Victoria Żmudź     - Unia Rejowiec -:-  
Start-Regent Pawłów     -    
Znicz Siennica Różana    
-:-  
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Frassati Fajsławice -:-  
Pauza: Astra Leśniowice, Ruch Izbica, Vojsławia Wojsławice
         
10. kolejka - 29/31 października 2022 (sobota/poniedziałek)
Victoria Żmudź     - Vojsławia Wojsławice -:-  
Frassati Fajsławice     -    
Astra Leśniowice -:-  
Znicz Siennica Różana     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
-:-  
Unia Rejowiec     - Start-Regent Pawłów -:-  
Pauza: Ruch Izbica
         
11. kolejka - 5/7 listopada 2022 (sobota/poniedziałek)
Start-Regent Pawłów     - Victoria Żmudź -:-  
Sparta Rejowiec Fabryczny     -    
Unia Rejowiec -:-  
Astra Leśniowice     - Znicz Siennica Różana    -:-  
Vojsławia Wojsławice     - Ruch Izbica -:-           
Pauza: Frassati Fajsławice