Młodzicy - Terminarz

Runda Jesienna
 
Kolejka nr 1, data: 2023-08-26
Ruch Izbica     -    
Victoria Żmudź 6:2  
Hetman Żółkiewka     -
Brat Siennica Nadolna 1:2  
Frassati Fajsławice     - Unia Białopole 0:6   4 października
Spółdzielca Siedliszcze     - Unia Rejowiec 1:3   30 sierpnia
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Znicz Siennica Różana    
2:5  
Granica Dorohusk     - GKS Łopiennik 5:0   13 września
         
Kolejka nr 2, data: 2023-09-02
Victoria Żmudź     -    
GKS Łopiennik 5:1  
Znicz Siennica Różana     - Granica Dorohusk 11:0  
Unia Rejowiec     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
7:5  
Unia Białopole     - Spółdzielca Siedliszcze 1:4   6 września
Brat Siennica Nadolna     - Frassati Fajsławice 2:2  
Ruch Izbica     - Hetman Żółkiewka 2:5  
         
Kolejka nr 3, data: 2023-09-09
Hetman Żółkiewka     -    
Victoria Żmudź 1:1  
Frassati Fajsławice     - Ruch Izbica 2:5  
Spółdzielca Siedliszcze     - Brat Siennica Nadolna 15:3  
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Unia Białopole 5:3  
Granica Dorohusk     - Unia Rejowiec 2:3  
GKS Łopiennik     - Znicz Siennica Różana    
4:8  
         
Kolejka nr 4, data: 2023-09-16
Victoria Żmudź     -    
Znicz Siennica Różana 8:3  
Unia Rejowiec     - GKS Łopiennik 9:1  
Unia Białopole     - Granica Dorohusk 6:1  
Brat Siennica Nadolna     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
1:6  
Ruch Izbica     - Spółdzielca Siedliszcze 2:10  
Hetman Żółkiewka     - Frassati Fajsławice 4:1  
         
Kolejka nr 5, data: 2023-09-23
Frassati Fajsławice     -    
Victoria Żmudź 2:1  
Hetman Żółkiewka
    - Spółdzielca Siedliszcze   
5:5   27 września
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Ruch Izbica 0:2  
Granica Dorohusk     - Brat Siennica Nadolna     2:2  
GKS Łopiennik     - Unia Białopole 0:1  
Znicz Siennica Różana     - Unia Rejowiec 1:3  
         
Kolejka nr 6, data: 2023-09-30
Victoria Żmudź     -    
Unia Rejowiec 2:6  
Unia Białopole     - Znicz Siennica Różana 2:5  
Brat Siennica Nadolna     - GKS Łopiennik 7:3  
Ruch Izbica     - Granica Dorohusk 6:2  
Hetman Żółkiewka     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
1:1  
Frassati Fajsławice     - Spółdzielca Siedliszcze 0:7  
         
Kolejka nr 7, data: 2023-10-07
Spółdzielca Siedliszcze     -    
Victoria Żmudź 6:0  
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Frassati Fajsławice 6:2  
Granica Dorohusk     - Hetman Żółkiewka 2:3  
GKS Łopiennik     - Ruch Izbica 1:4  
Znicz Siennica Różana     - Brat Siennica Nadolna    
4:3  
Unia Rejowiec     - Unia Białopole 2:3  
         
Kolejka nr 8, data: 2023-10-14
Victoria Żmudź     -    
Unia Białopole 2:3  
Brat Siennica Nadolna     - Unia Rejowiec 1:4  
Ruch Izbica     - Znicz Siennica Różana 3:1  
Hetman Żółkiewka     - GKS Łopiennik 8:1  
Frassati Fajsławice     - Granica Dorohusk 4:1  
Spółdzielca Siedliszcze     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
4:2  
         
Kolejka nr 9, data: 2023-10-21
Sparta Rejowiec Fabryczny     -    
Victoria Żmudź 5:1  
Granica Dorohusk     - Spółdzielca Siedliszcze    
2:8  
GKS Łopiennik     - Frassati Fajsławice 2:2  
Znicz Siennica Różana     - Hetman Żółkiewka 2:1  
Unia Rejowiec     - Ruch Izbica 2:1  
Unia Białopole     - Brat Siennica Nadolna 1:5  
         
Kolejka nr 10, data: 2023-10-28
Victoria Żmudź     -    
Brat Siennica Nadolna 6:2  
Ruch Izbica     - Unia Białopole 3:3   31 października
Hetman Żółkiewka     - Unia Rejowiec 1:2   26 października
Frassati Fajsławice     - Znicz Siennica Różana    
0:4  
Spółdzielca Siedliszcze     - GKS Łopiennik 5:2   25 października
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Granica Dorohusk 2:2   10 listopada
         
Kolejka nr 11, data: 2023-11-04
Granica Dorohusk     -    
Victoria Żmudź 0:2  
GKS Łopiennik     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
2:2  
Znicz Siennica Różana     - Spółdzielca Siedliszcze 1:7  
Unia Rejowiec     - Frassati Fajsławice 3:1  
Unia Białopole     - Hetman Żółkiewka 2:0   28 października
Brat Siennica Nadolna     - Ruch Izbica 1:1  

 

Runda Wiosenna

Kolejka nr 12, data: 2024-04-02
Victoria Żmudź     -    
Ruch Izbica 1:2  
Brat Siennica Nadolna     -
Hetman Żółkiewka 0:4  
Unia Białopole     - Frassati Fajsławice 1:0  
Unia Rejowiec     - Spółdzielca Siedliszcze 0:10  
Znicz Siennica Różana     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
3:2  
GKS Łopiennik     - Granica Dorohusk -:-   17 kwietnia
         
Kolejka nr 13, data: 2024-04-06
GKS Łopiennik     -    
Victoria Żmudź 0:2  
Granica Dorohusk     - Znicz Siennica Różana 0:4  
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Unia Rejowiec 6:2  
Spółdzielca Siedliszcze     - Unia Białopole -:-   24 kwietnia
Frassati Fajsławice     - Brat Siennica Nadolna     1:1  
Hetman Żółkiewka     - Ruch Izbica 2:4  
         
Kolejka nr 14, data: 2024-04-13
Victoria Żmudź     -    
Hetman Żółkiewka 0:1  
Ruch Izbica     - Frassati Fajsławice 9:1  
Brat Siennica Nadolna     - Spółdzielca Siedliszcze 1:5   16 kwietnia
Unia Białopole     - Sparta Rejowiec Fabryczny     -:-   17 kwietnia
Unia Rejowiec     - Granica Dorohusk 1:6  
Znicz Siennica Różana     - GKS Łopiennik
13:0  
         
Kolejka nr 15, data: 2024-04-20
Znicz Siennica Różana     -    
Victoria Żmudź -:-  
GKS Łopiennik     - Unia Rejowiec -:-  
Granica Dorohusk     - Unia Białopole -:-  
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Brat Siennica Nadolna    
-:-  
Spółdzielca Siedliszcze     - Ruch Izbica -:-  
Frassati Fajsławice     - Hetman Żółkiewka -:-  
         
Kolejka nr 16, data: 2024-04-27
Victoria Żmudź     -    
Frassati Fajsławice -:-  
Spółdzielca Siedliszcze     - Hetman Żółkiewka -:-  
Ruch Izbica     - Sparta Rejowiec Fabryczny     -:-  
Brat Siennica Nadolna     - Granica Dorohusk     -:-  
Unia Białopole     - GKS Łopiennik -:-  
Unia Rejowiec     - Znicz Siennica Różana -:-