Klasa okręgowa LZPN O/Chełm - terminarz

Runda Jesienna
 
1. kolejka - 12/13 sierpnia 2023 (sobota/niedziela)
Unia Białopole     -    
Frassati Fajsławice 1:4 (0:2)
 
Włodawianka Włodawa     - Bug Hanna 2:0 (1:0)
 
Ruch Izbica     - Hetman Żółkiewka 0:1 (0:0)  
Spółdzielca Siedliszcze     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
1:4 (1:1)  
GKS Łopiennik     - Unia Rejowiec 2:0 (1:0)  
Orzeł Srebrzyszcze     - Brat Siennica Nadolna 3:3 (1:0)  
Granica Dorohusk     - Kłos Chełm 1:1 (0:0)   16 sierpnia
         
2. kolejka - 19/20 sierpnia 2023 (sobota/niedziela)
Frassati Fajsławice     -    
Kłos Chełm 0:4 (0:1)  
Brat Siennica Nadolna     - Granica Dorohusk 5:2 (4:1)  
Unia Rejowiec     - Orzeł Srebrzyszcze 3:1 (1:0)  
Sparta Rejowiec Fabryczny     - GKS Łopiennik 6:0 (1:0)
 
Hetman Żółkiewka     - Spółdzielca Siedliszcze 11:1 (4:1)
 
Bug Hanna     - Ruch Izbica 2:1 (2:1)  
Unia Białopole     - Włodawianka Włodawa    
0:3 (0:2)  
         
3. kolejka - 26/27 sierpnia 2023 (sobota/niedziela)
Włodawianka Włodawa     -    
Frassati Fajsławice 2:0 (0:0)  
Ruch Izbica     - Unia Białopole 3:0   wo. - goście nie przyjechali
Spółdzielca Siedliszcze     - Bug Hanna 2:3 (1:1)
 
GKS Łopiennik     - Hetman Żółkiewka 3:2 (1:1)
 
Orzeł Srebrzyszcze     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
2:2 (1:1)
  25 sierpnia
Granica Dorohusk     - Unia Rejowiec 0:3 (0:0)
  25 sierpnia
Kłos Chełm     - Brat Siennica Nadolna 3:0 (2:0)
 
         
4. kolejka - 2/3 września 2023 (sobota/niedziela)
Frassati Fajsławice     -    
Brat Siennica Nadolna    
5:2 (1:1)  
Unia Rejowiec     - Kłos Chełm 1:2 (0:1)
 
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Granica Dorohusk 1:1 (0:1)
 
Hetman Żółkiewka     - Orzeł Srebrzyszcze 9:0 (3:0)
 
Bug Hanna     - GKS Łopiennik 3:2 (1:1)
 
Unia Białopole     - Spółdzielca Siedliszcze 4:4 (2:2)
 
Włodawianka Włodawa     - Ruch Izbica 1:3 (0:1)
 
         
5. kolejka - 9/10 września 2023 (sobota/niedziela)
Ruch Izbica     -    
Frassati Fajsławice 2:0 (0:0)  
Spółdzielca Siedliszcze     - Włodawianka Włodawa 1:6 (0:4)
 
GKS Łopiennik     - Unia Białopole 7:2 (4:1)
 
Orzeł Srebrzyszcze     - Bug Hanna 0:5 (0:3)
 
Granica Dorohusk     - Hetman Żółkiewka 2:2 (1:1)
 
Kłos Chełm     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
0:0  
Brat Siennica Nadolna     - Unia Rejowiec 1:1 (1:0)
 
         
6. kolejka - 16/17 września 2023 (sobota/niedziela)
Frassati Fajsławice     -    
Unia Rejowiec 0:3 (0:2)
 
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Brat Siennica Nadolna 3:2 (1:0)
 
Hetman Żółkiewka     - Kłos Chełm 2:2 (0:1)
 
Bug Hanna     - Granica Dorohusk 5:0 (1:0)
 
Unia Białopole     - Orzeł Srebrzyszcze 5:0 (1:0)
 
Włodawianka Włodawa     - GKS Łopiennik 4:0 (2:0)
 
Ruch Izbica     - Spółdzielca Siedliszcze    
1:0 (1:0)
 
         
7. kolejka - 23/24 września 2023 (sobota/niedziela)
Spółdzielca Siedliszcze     -    
Frassati Fajsławice 2:3 (0:2)
 
GKS Łopiennik     - Ruch Izbica 0:1 (0:0)  
Orzeł Srebrzyszcze     - Włodawianka Włodawa 4:1 (2:1)
 
Granica Dorohusk     - Unia Białopole 3:1 (1:0)
 
Kłos Chełm     - Bug Hanna 2:4 (0:3)
 
Brat Siennica Nadolna     - Hetman Żółkiewka 4:2 (1:1)
 
Unia Rejowiec     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
0:5 (0:4)
 
         
8. kolejka - 30 września/1 października 2023 (sobota/niedziela)
Frassati Fajsławice     -    
Sparta Rejowiec Fabryczny    
1:2 (1:1)
 
Hetman Żółkiewka     - Unia Rejowiec 2:3 (1:0)
 
Bug Hanna     - Brat Siennica Nadolna 1:1 (0:1)
 
Kłos Chełm
    - Unia Białopole
3:2 (2:1)
 
Włodawianka Włodawa     - Granica Dorohusk 1:0 (1:0)
 
Ruch Izbica     - Orzeł Srebrzyszcze 2:0 (1:0)
 
Spółdzielca Siedliszcze     - GKS Łopiennik 2:1 (0:1)
 
         
9. kolejka - 7/8 października 2023 (sobota/niedziela)
GKS Łopiennik     -    
Frassati Fajsławice 3:2 (2:1)
 
Orzeł Srebrzyszcze     - Spółdzielca Siedliszcze 3:1 (2:0)
 
Granica Dorohusk     - Ruch Izbica 2:1 (1:1)
 
Kłos Chełm     - Włodawianka Włodawa    
2:1 (1:1)
 
Brat Siennica Nadolna     - Unia Białopole 5:1 (2:0)
 
Unia Rejowiec     - Bug Hanna 10:1 (5:1)
 
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Hetman Żółkiewka 1:0 (0:0)
 
         
10. kolejka - 14/15 października 2023 (sobota/niedziela)
Frassati Fajsławice     -    
Hetman Żółkiewka 0:5 (0:3)
 
Bug Hanna     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
1:2 (1:0)
  12 października, w Rejowcu Fabr.
Unia Białopole     - Unia Rejowiec 1:4 (1:3)
 
Włodawianka Włodawa     - Brat Siennica Nadolna 3:2 (2:1)
 
Ruch Izbica     - Kłos Chełm 0:3 (0:1)
 
Spółdzielca Siedliszcze     - Granica Dorohusk 2:0 (1:0)
 
GKS Łopiennik     - Orzeł Srebrzyszcze 2:1 (0:1)  
         
11. kolejka - 21/22 października 2023 (sobota/niedziela)
Orzeł Srebrzyszcze     -    
Frassati Fajsławice 2:0 (1:0)
 
Granica Dorohusk     - GKS Łopiennik 2:5 (1:3)
 
Kłos Chełm     - Spółdzielca Siedliszcze 3:2 (1:1)
 
Brat Siennica Nadolna     - Ruch Izbica 1:2 (1:1)
 
Unia Rejowiec     - Włodawianka Włodawa    
0:2 (0:0)
 
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Unia Białopole 7:0 (5:0)
 
Hetman Żółkiewka     - Bug Hanna 3:2 (1:1)
 
         
12. kolejka - 28/29 października 2023 (sobota/niedziela)
Frassati Fajsławice     -    
Bug Hanna 1:2 (1:2)
 
Unia Białopole     - Hetman Żółkiewka 3:3 (2:2)
 
Włodawianka Włodawa     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
0:5 (0:3)
 
Ruch Izbica     - Unia Rejowiec 3:0 (2:0)
 
Spółdzielca Siedliszcze     - Brat Siennica Nadolna 2:2 (1:1)
 
GKS Łopiennik     - Kłos Chełm 0:8 (0:5)
 
Orzeł Srebrzyszcze     - Granica Dorohusk 2:2 (1:1)
 
         
13. kolejka - 4/5 października 2023 (sobota/niedziela)
Granica Dorohusk     -    
Frassati Fajsławice 3:1 (2:0)
 
Kłos Chełm     - Orzeł Srebrzyszcze 3:2 (1:0)
 
Brat Siennica Nadolna     - GKS Łopiennik 2:6 (1:3)
 
Unia Rejowiec     - Spółdzielca Siedliszcze 3:1 (0:1)
 
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Ruch Izbica 2:2 (2:1)
 
Hetman Żółkiewka     - Włodawianka Włodawa    
1:3 (1:0)
 
Bug Hanna     - Unia Białopole 5:1 (2:1)
 

 

Runda Wiosenna

14. kolejka - 23/24 marca 2024 (sobota/niedziela)
Frassati Fajsławice     -    
Unia Białopole 4:2 (1:1)
 
Bug Hanna     - Włodawianka Włodawa    
1:1 (0:0)
 
Hetman Żółkiewka     - Ruch Izbica 2:3 (0:3)
 
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Spółdzielca Siedliszcze 6:1 (3:0)   w Siedliszczu
Unia Rejowiec     - GKS Łopiennik 1:1 (0:0)  
Brat Siennica Nadolna     - Orzeł Srebrzyszcze 4:1 (2:1)  
Kłos Chełm     - Granica Dorohusk 4:1 (3:0)
 
         
15. kolejka - 30/31 marca 2024 (sobota/niedziela)
Kłos Chełm     -    
Frassati Fajsławice 5:1 (3:1)
Granica Dorohusk     - Brat Siennica Nadolna 2:1 (2:1)
Orzeł Srebrzyszcze     - Unia Rejowiec 0:6 (0:4)
GKS Łopiennik     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
3:0 (0:0)
Spółdzielca Siedliszcze     - Hetman Żółkiewka 5:3 (3:1)
Ruch Izbica     - Bug Hanna 2:3 (1:1)
Włodawianka Włodawa     - Unia Białopole 3:1 (1:1)
       
16. kolejka - 6/7 kwietnia 2024 (sobota/niedziela)
Frassati Fajsławice     -    
Włodawianka Włodawa    
0:1 (0:0)
Unia Białopole     - Ruch Izbica 0:0
Bug Hanna     - Spółdzielca Siedliszcze 4:2 (3:0)
Hetman Żółkiewka     - GKS Łopiennik 6:2 (2:1)
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Orzeł Srebrzyszcze 5:0 (2:0)
Unia Rejowiec     - Granica Dorohusk 4:0 (3:0)
Brat Siennica Nadolna     - Kłos Chełm 1:4 (1:1)
       
17. kolejka - 13/14 kwietnia 2024 (sobota/niedziela)
Brat Siennica Nadolna     -    
Frassati Fajsławice 1:2 (1:1)
Kłos Chełm     -
Unia Rejowiec 3:0 (2:0)
Granica Dorohusk     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
1:2
Orzeł Srebrzyszcze     - Hetman Żółkiewka 5:6
GKS Łopiennik     - Bug Hanna 1:1
Spółdzielca Siedliszcze     - Unia Białopole 3:0
Ruch Izbica     - Włodawianka Włodawa 0:0
       
18. kolejka - 20/21 kwietnia 2024 (sobota/niedziela)
Frassati Fajsławice     -    
Ruch Izbica -:-
Włodawianka Włodawa     - Spółdzielca Siedliszcze    
-:-
Unia Białopole     - GKS Łopiennik -:-
Bug Hanna     - Orzeł Srebrzyszcze -:-
Hetman Żółkiewka     - Granica Dorohusk -:-
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Kłos Chełm -:-
Unia Rejowiec     - Brat Siennica Nadolna -:-
       
19. kolejka - 27/28 kwietnia 2024 (sobota/niedziela)
Unia Rejowiec     -    
Frassati Fajsławice -:-
Brat Siennica Nadolna     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
-:-
Kłos Chełm     - Hetman Żółkiewka -:-
Granica Dorohusk     - Bug Hanna -:-
Orzeł Srebrzyszcze     - Unia Białopole -:-
GKS Łopiennik     - Włodawianka Włodawa -:-
Spółdzielca Siedliszcze     - Ruch Izbica -:-
       
20. kolejka - 4/5 maja 2024 (sobota/niedziela)
Frassati Fajsławice     -    
Spółdzielca Siedliszcze    
-:-
Ruch Izbica     - GKS Łopiennik -:-
Włodawianka Włodawa     - Orzeł Srebrzyszcze -:-
Unia Białopole     - Granica Dorohusk -:-
Bug Hanna     - Kłos Chełm -:-
Hetman Żółkiewka     -
Brat Siennica Nadolna -:-
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Unia Rejowiec -:-
       
21. kolejka - 11/12 maja 2024 (sobota/niedziela)
Sparta Rejowiec Fabryczny     -    
Frassati Fajsławice -:-
Unia Rejowiec     - Hetman Żółkiewka -:-
Brat Siennica Nadolna     - Bug Hanna -:-
Unia Białopole     - Kłos Chełm -:-
Granica Dorohusk     - Włodawianka Włodawa    
-:-
Orzeł Srebrzyszcze     - Ruch Izbica -:-
GKS Łopiennik     - Spółdzielca Siedliszcze -:-
       
22. kolejka  - 18/19 maja 2024 (sobota/niedziela)
Frassati Fajsławice     -    
GKS Łopiennik -:-
Spółdzielca Siedliszcze     - Orzeł Srebrzyszcze -:-
Ruch Izbica     - Granica Dorohusk -:-
Włodawianka Włodawa     - Kłos Chełm -:-
Unia Białopole     - Brat Siennica Nadolna -:-
Bug Hanna     - Unia Rejowiec -:-
Hetman Żółkiewka     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
-:-
       
23. kolejka - 25/26 maja 2024 (sobota/niedziela)
Hetman Żółkiewka     -    
Frassati Fajsławice -:-
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Bug Hanna -:-
Unia Rejowiec     - Unia Białopole -:-
Brat Siennica Nadolna     - Włodawianka Włodawa    
-:-
Kłos Chełm     - Ruch Izbica -:-
Granica Dorohusk     - Spółdzielca Siedliszcze -:-
Orzeł Srebrzyszcze     - GKS Łopiennik -:-
       
24. kolejka - 1/2 czerwca 2024 (sobota/niedziela)
Frassati Fajsławice     -    
Orzeł Srebrzyszcze -:-
GKS Łopiennik     - Granica Dorohusk -:-
Spółdzielca Siedliszcze     - Kłos Chełm -:-
Ruch Izbica     - Brat Siennica Nadolna -:-
Włodawianka Włodawa     - Unia Rejowiec -:-
Unia Białopole     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
-:-
Bug Hanna     - Hetman Żółkiewka -:-
       
25. kolejka - 8/9 czerwca 2024 (sobota/niedziela)
Bug Hanna     -    
Frassati Fajsławice -:-
Hetman Żółkiewka     - Unia Białopole -:-
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Włodawianka Włodawa    
-:-
Unia Rejowiec     - Ruch Izbica -:-
Brat Siennica Nadolna     - Spółdzielca Siedliszcze -:-
Kłos Chełm     - GKS Łopiennik -:-
Granica Dorohusk     - Orzeł Srebrzyszcze -:-
       
26. kolejka - 15/16 czerwca 2024 (sobota/niedziela)
Frassati Fajsławice     -    
Granica Dorohusk -:-
Orzeł Srebrzyszcze
    - Kłos Chełm -:-
GKS Łopiennik     - Brat Siennica Nadolna -:-
Spółdzielca Siedliszcze     - Unia Rejowiec -:-
Ruch Izbica     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
-:-
Włodawianka Włodawa     - Hetman Żółkiewka -:-
Unia Białopole     - Bug Hanna -:-