Multimedia: Ogniwo - Frassati

Data dodania: poniedziałek, 20 październik 2014 19:31
Dodał: Administrator
komentarze: 5 (dodaj komentarz)

Komentarze

j***ć chełmskich sędziów!
Data dodania: poniedziałek, 20 październik 2014 22:02
Dodał: CHOZPN
Najlepiej wszystko na sędziów zgonić!
Data dodania: wtorek, 21 październik 2014 12:56
Dodał: kibic
Błędy sędziowskie się zdarzają ale skoro mamy 3 rażące przypadki złych decyzji to jasnym jest, że drużyna poszkodowana traci chęć do gry. Błędy były na tyle oczywiste, że wywoływały salwy śmiechu nawet u kibiców z Wierzbicy. Sędziowie są nieprzygotowani do prowadzenie zawodów sportowych. Nagminnie popełniają błędy nawet przy wypełnianiu protokołów meczowych. Błędnie wpisują wyniki spotkań do systemu elektronicznego oraz nierzetelnie podają strzelców bramek (głównie dotyczy rozgrywek grup młodzieżowych). Przez niechlujstwo sędziów zawodnicy nie panują nad emocjami i dochodzi do wyzwisk pod adresem arbitrów a w konsekwencji ukaraniem piłkarza czerwoną kartką.
Data dodania: wtorek, 21 październik 2014 15:18
Dodał: Do kibic
Sędziowie w tej rundzie chyba się zmówili przeciwko piłkarzom z Fajsławic. Bardzo dużo czerwonych i żółtych kartek. Widziałem kilka meczy i naprawdę sędziowie popełniają błędy, które wypaczają wyniki meczów. Niestety jest to związane z naszymi kibicami, którzy słownie ich obrażają a ci są zwyczajnie nieprzygotowani do sędziowania. Trzeba to przetrzymać i mobilizować się na mecze a nie jeździć w 11
Data dodania: wtorek, 21 październik 2014 18:44
Dodał: ppiotreks
Najgorsze jest to,że poziom merytoryczny obserwatorów pracy sędziów jest bardzo niski.Na zwróconą uwagę reagują po prostu po chamsku.Nie chcą przyznać się do błędów sędziowskich,często nie czują ducha i klimatu meczów -to powoduje,że nie mogą uwidocznić sędziom ich pomyłek i podpowiedzieć jak właściwie prowadzić zawody.
Data dodania: wtorek, 21 październik 2014 21:53
Dodał: Janusz

Dodaj swój komentarz