Juniorzy - Terminarz

1. kolejka - 27 sierpnia 2022 (sobota)
Włodawianka Włodawa     -    
Hetman Żółkiewka 4:2  
Ruch Izbica     - Orzeł Srebrzyszcze    
9:0  
Kłos Chełm     - Pławanice Kamień 6:1  
Ogniwo Wierzbica     - Start Krasnystaw 3:7  
Spółdzielca Siedliszcze     - Hutnik Ruda-Huta 10:3   7 września
Pauza: Frassati Fajsławice, Leszkopol Bezek
         
2. kolejka - 31 sierpnia 2022 (środa)
Hetman Żółkiewka     -    
Leszkopol Bezek 4:3  
Start Krasnystaw     - Spółdzielca Siedliszcze    
15:3  
Pławanice Kamień     - Frassati Fajsławice 1:9  
Orzeł Srebrzyszcze     - Kłos Chełm 1:9  
Włodawianka Włodawa     - Ruch Izbica 6:2  
Pauza: Ogniwo Wierzbica, Hutnik Ruda-Huta
         
3. kolejka - 3 września 2022 (sobota)
Ruch Izbica     -    
Hetman Żółkiewka 13:0  
Kłos Chełm     - Włodawianka Włodawa    
4:2  
Frassati Fajsławice     - Orzeł Srebrzyszcze 3:0   wo. - goście nie przyjechali
Ogniwo Wierzbica     - Pławanice Kamień 3:0   2 września
Hutnik Ruda-Huta     - Leszkopol Bezek 6:3   14 września
Pauza: Spółdzielca Siedliszcze, Start Krasnystaw
         
4. kolejka - 10 września 2022 (sobota)
Hetman Żółkiewka     -    
Hutnik Ruda-Huta 2:9  
Start Krasnystaw     - Leszkopol Bezek 13:1  
Pławanice Kamień     - Spółdzielca Siedliszcze    
3:6   21 września
Orzeł Srebrzyszcze     - Ogniwo Wierzbica -:-   28 września
Włodawianka Włodawa     - Frassati Fajsławice 10:1  
Ruch Izbica     - Kłos Chełm 6:1  
         
5. kolejka - 17 września 2022 (sobota)
Kłos Chełm     -    
Hetman Żółkiewka 20:1  
Frassati Fajsławice     - Ruch Izbica 5:1  
Ogniwo Wierzbica     - Włodawianka Włodawa    
2:4   14 września
Spółdzielca Siedliszcze     - Orzeł Srebrzyszcze 15:1  
Hutnik Ruda-Huta     - Start Krasnystaw 0:6  
Pauza: Leszkopol Bezek, Pławanice Kamień
         
6. kolejka - 24 września 2022 (sobota)
Hetman Żółkiewka     -    
Start Krasnystaw 0:15  
Pławanice Kamień     - Leszkopol Bezek 2:1  
Włodawianka Włodawa     - Spółdzielca Siedliszcze    
6:2  
Ruch Izbica     - Ogniwo Wierzbica 9:0   25 września
Kłos Chełm     - Frassati Fajsławice 2:0  
Pauza: Hutnik Ruda-Huta, Orzeł Srebrzyszcze
         
7. kolejka - 1 października 2022 (sobota)
Frassati Fajsławice     -    
Hetman Żółkiewka    
5:0  
Ogniwo Wierzbica     - Kłos Chełm -:-   2 października
Spółdzielca Siedliszcze     - Ruch Izbica -:-   2 października
Orzeł Srebrzyszcze     - Leszkopol Bezek -:-  
Hutnik Ruda-Huta     - Pławanice Kamień 11:1  
Pauza: Start Krasnystaw, Włodawianka Włodawa
         
8. kolejka - 8 października 2022 (sobota)
Pławanice Kamień     -    
Start Krasnystaw -:-  
Orzeł Srebrzyszcze     - Hutnik Ruda-Huta -:-  
Włodawianka Włodawa     - Leszkopol Bezek -:-  
Kłos Chełm     - Spółdzielca Siedliszcze    
-:-  
Frassati Fajsławice     - Ogniwo Wierzbica -:-  
Pauza: Hetman Żółkiewka, Ruch Izbica
         
9. kolejka - 15 października 2022 (sobota)
Ogniwo Wierzbica     -    
Hetman Żółkiewka -:-  
Spółdzielca Siedliszcze     - Frassati Fajsławice -:-  
Ruch Izbica     - Leszkopol Bezek -:-  
Hutnik Ruda-Huta     - Włodawianka Włodawa    
-:-  
Start Krasnystaw     - Orzeł Srebrzyszcze -:-  
Pauza: Pławanice Kamień, Kłos Chełm
         
10. kolejka - 22 października 2022 (sobota)
Hetman Żółkiewka     -    
Pławanice Kamień -:-  
Włodawianka Włodawa     - Start Krasnystaw -:-  
Ruch Izbica     - Hutnik Ruda-Huta -:-  
Kłos Chełm     - Leszkopol Bezek -:-  
Ogniwo Wierzbica     - Spółdzielca Siedliszcze    
-:-  
Pauza: Orzeł Srebrzyszcze, Frassati Fajsławice
         
11. kolejka - 29 października 2022 (sobota)
Spółdzielca Siedliszcze     -    
Hetman Żółkiewka -:-  
Frassati Fajsławice     - Leszkopol Bezek -:-  
Hutnik Ruda-Huta     - Kłos Chełm -:-  
Start Krasnystaw     - Ruch Izbica -:-  
Pławanice Kamień     - Orzeł Srebrzyszcze    
-:-  
Pauza: Włodawianka Włodawa, Ogniwo Wierzbica
         
12. kolejka - 5 listopada 2022 (sobota)
Hetman Żółkiewka     -    
Orzeł Srebrzyszcze -:-  
Włodawianka Włodawa     - Pławanice Kamień -:-  
Kłos Chełm     - Start Krasnystaw    
-:-  
Frassati Fajsławice     - Hutnik Ruda-Huta    
-:-  
Ogniwo Wierzbica     - Leszkopol Bezek -:-  
Pauza: Ruch Izbica, Spółdzielca Siedliszcze
         
13. kolejka - 12 listopada 2022 (sobota)
Spółdzielca Siedliszcze     -    
Leszkopol Bezek -:-  
Hutnik Ruda-Huta     - Ogniwo Wierzbica -:-  
Start Krasnystaw     - Frassati Fajsławice -:-  
Pławanice Kamień     - Ruch Izbica -:-  
Orzeł Srebrzyszcze     - Włodawianka Włodawa    
-:-  
pauza: Kłos Chełm, Hetman Żółkiewka