Trampkarze - Terminarz

Runda Jesienna

1. kolejka - 8-10 września 2018 (sobota-poniedziałek)
Brat Siennica Nadolna
    -    
Frassati Fajasławice    
5:0
 
Sparta Rejowiec Fabr.
    - Tatran Kraśniczyn
5:1  
Unia Rejowiec
    - Start Krasnystaw
3:3
  25 września
Ruch Izbica     - Unia Białopole 2:7  
pauza: Astra Leśniowice
 
2. kolejka - 15-17 września 2018 (sobota-poniedziałek)
Frassati Fajsławice
    -   
Astra Leśniowice 0:9   
Start Krasnystaw
    - Ruch Izbica 0:6  
Tatran Kraśniczyn
    - Unia Rejowiec 3:3  
Brat Siennica Nadolna     - Sparta Rejowiec Fabr.    
0:11  
 
3. kolejka - 22-24 września 2018 (sobota-poniedziałek)
Sparta Rejowiec Fabr.
    -    
Frassati Fajasławice    
12:0
  27 września
Unia Rejowiec
    - Brat Siennica Nadolna 6:0  
Ruch Izbica
    - Tatran Kraśniczyn 2:1  
Astra Leśniowice
    - Unia Białopole 5:1   16 października
pauza: Start Krasnystaw
 
4. kolejka - 29 września-1 października 2018 (sobota-poniedziałek)
Frassati Fajsławice
    -   
Unia Białopole 0:12                                
Start Krasnystaw
    - Astra Leśniowice    
0:9  
Brat Siennica Nadolna
    - Ruch Izbica 0:4  
Sparta Rejowiec Fabr.
    - Unia Rejowiec 6:0  
pauza: Tatran Kraśniczyn
 
5. kolejka - 6-8 października 2018 (sobota-poniedziałek)
Unia Rejowiec
    -    
Frassati Fajasławice    
4:1
            
Ruch Izbica
    - Sparta Rejowiec Fabr. 1:1  
Astra Leśniowice
    - Tatran Kraśniczyn
10:3
 
Unia Białopole
    - Start Krasnystaw 3:5  
pauza: Brat Siennica Nadolna
 
6. kolejka - 13-15 września 2018 (sobota-poniedziałek)
Frassati Fajsławice
    -   
Start Krasnystaw    
2:10   17 października
Tatran Kraśniczyn
    - Unia Białopole 0:11  
Brat Siennica Nadolna
    - Astra Leśniowice 0:12  
Unia Rejowiec
    - Ruch Izbica 1:4  
pauza: Sparta Rejowiec Fabr.
 
7. kolejka - 20-22 października 2018 (sobota-poniedziałek)
Ruch Izbica
    -    
Frassati Fajasławice    
6:1
                
Sparta Rejowiec Fabr.
    - Astra Leśniowice
3:0  
Unia Białopole
    - Brat Siennica Nadolna
20:0
 
Start Krasnystaw
    - Tatran Kraśniczyn
1:2  
pauza: Unia Rejowiec
 
8. kolejka - 27 października 2018 (sobota)
Frassati Fajsławice
    -   
Tatran Kraśniczyn    
2:1  
Brat Siennica Nadolna
    - Start Krasnystaw 4:1  
Sparta Rejowiec Fabr.
    - Unia Białopole 1:4  
Unia Rejowiec
    - Astra Leśniowice 0:4  
pauza: Ruch Izbica
 
9. kolejka - 3 listopada 2018 (sobota)
Astra Leśniowice
    -    
Ruch Izbica
4:1  
Unia Białopole
    - Unia Rejowiec 7:2  
Start Krasnystaw
    - Sparta Rejowiec Fabr.    
1:4  
Tatran Kraśniczyn     - Brat Siennica Nadolna 5:2  
pauza: Frassati Fajsławice

 

Runda Wiosenna

1. kolejka - 6/7 kwietnia 2019 (sobota/niedziela)
Polesie Urszulin
    -    
Olimpia Wyryki 7:0
 
Pławanice Kamień
    - Frassati Fajsławice    
2:2  
Hutnik Dubeczno
    - Start Krasnystaw
2:3
 
Unia Białopole
    - Tatran Kraśniczyn
10:0  
pauza: Hutnik Ruda-Huta
 
2. kolejka - 13/14 kwietnia 2019 (sobota/niedziela)
Start Krasnystaw
    -   
Unia Białopole 1:6   17 kwietnia
Frassati Fajsławice
    - Hutnik Dubeczno   
6:0  
Olimpia Wyryki
    - Pławanice Kamień
1:2  
Hutnik Ruda-Huta
    - Polesie Urszulin 4:4  
pauza: Tatran Kraśniczyn
 
3. kolejka - 27/28 kwietnia 2019 (sobota/niedziela)
Pławanice Kamień
    -    
Hutnik Ruda-Huta 3:3
 
Hutnik Dubeczno
    - Olimpia Wyryki 1:1   29 kwietnia
Unia Białopole
    - Frassati Fajsławice   
10:1   29 kwietnia
Tatran Kraśniczyn
    - Start Krasnystaw 4:2  
pauza: Polesie Urszulin
 
4. kolejka - 4/5 maja 2019 (sobota/niedziela)
Frassati Fajsławice
    -    
Tatran Kraśniczyn   
5:0
  6 maja
Olimpia Wyryki
    - Unia Białopole
0:16   6 maja
Hutnik Ruda-Huta
    - Hutnik Dubeczno
6:1
 
Polesie Urszulin
    - Pławanice Kamień
4:3   6 maja
pauza: Start Krasnystaw
 
5. kolejka - 11-12 maja 2019 (sobota/niedziela)
Hutnik Dubeczno     -   
Polesie Urszulin
2:5  
Unia Białopole
    - Hutnik Ruda-Huta
14:3  
Tatran Kraśniczyn
    - Olimpia Wyryki
2:1  
Start Krasnystaw
    - Frassati Fajsławice    
4:3  
pauza: Pławanice Kamień
 
6. kolejka - 18/19 maja 2019 (sobota/niedziela)
Olimpia Wyryki
    -    
Start Krasnystaw 2:7
 
Hutnik Ruda-Huta
    - Tatran Kraśniczyn   
6:1  
Polesie Urszulin
    - Unia Białopole 1:13   20 maja
Pławanice Kamień
    - Hutnik Dubeczno 3:3  
pauza: Frassati Fajsławice
 
7. kolejka - 25/26 maja 2019 (sobota/niedziela)
Unia Białopole
    -   
Pławanice Kamień    
11:0  
Tatran Kraśniczyn
    - Polesie Urszulin 8:3  
Start Krasnystaw
    - Hutnik Ruda-Huta 2:5  
Frassati Fajsławice
    - Olimpia Wyryki 5:5   27 maja
pauza: Hutnik Dubeczno
 
8. kolejka - 1/2 czerwca 2019 (sobota/niedziela)
Hutnik Ruda-Huta
    -    
Frassati Fajasławice    
3:1  
Polesie Urszulin
    - Start Krasnystaw
10:2  
Pławanice Kamień
    - Tatran Kraśniczyn
2:3  
Hutnik Dubeczno
    - Unia Białopole 0:4  
pauza: Olimpia Wyryki
 
9. kolejka - 8/9 czerwca 2019 (sobota/niedziela)
Tatran Kraśniczyn
    -   
Hutnik Dubeczno 1:5   10 czerwca
Start Krasnystaw
    - Pławanice Kamień    
3:0   10 czerwca
Frassati Fajsławice
    - Polesie Urszulin 9:1  
Olimpia Wyryki
    - Hutnik Ruda-Huta 2:6  
pauza: Unia Białopole