Trampkarze - Terminarz

Runda Jesienna

1. kolejka - 8-10 września 2018 (sobota-poniedziałek)
Brat Siennica Nadolna
    -    
Frassati Fajasławice    
5:0
 
Sparta Rejowiec Fabr.
    - Tatran Kraśniczyn
5:1  
Unia Rejowiec
    - Start Krasnystaw
3:3
  25 września
Ruch Izbica     - Unia Białopole 2:7  
pauza: Astra Leśniowice
 
2. kolejka - 15-17 września 2018 (sobota-poniedziałek)
Frassati Fajsławice
    -   
Astra Leśniowice 0:9   
Start Krasnystaw
    - Ruch Izbica 0:6  
Tatran Kraśniczyn
    - Unia Rejowiec 3:3  
Brat Siennica Nadolna     - Sparta Rejowiec Fabr.    
0:11  
 
3. kolejka - 22-24 września 2018 (sobota-poniedziałek)
Sparta Rejowiec Fabr.
    -    
Frassati Fajasławice    
12:0
  27 września
Unia Rejowiec
    - Brat Siennica Nadolna 6:0  
Ruch Izbica
    - Tatran Kraśniczyn 2:1  
Astra Leśniowice
    - Unia Białopole 5:1   16 października
pauza: Start Krasnystaw
 
4. kolejka - 29 września-1 października 2018 (sobota-poniedziałek)
Frassati Fajsławice
    -   
Unia Białopole 0:12                                
Start Krasnystaw
    - Astra Leśniowice    
0:9  
Brat Siennica Nadolna
    - Ruch Izbica 0:4  
Sparta Rejowiec Fabr.
    - Unia Rejowiec 6:0  
pauza: Tatran Kraśniczyn
 
5. kolejka - 6-8 października 2018 (sobota-poniedziałek)
Unia Rejowiec
    -    
Frassati Fajasławice    
4:1
            
Ruch Izbica
    - Sparta Rejowiec Fabr. 1:1  
Astra Leśniowice
    - Tatran Kraśniczyn
10:3
 
Unia Białopole
    - Start Krasnystaw 3:5  
pauza: Brat Siennica Nadolna
 
6. kolejka - 13-15 września 2018 (sobota-poniedziałek)
Frassati Fajsławice
    -   
Start Krasnystaw    
2:10   17 października
Tatran Kraśniczyn
    - Unia Białopole 0:11  
Brat Siennica Nadolna
    - Astra Leśniowice 0:12  
Unia Rejowiec
    - Ruch Izbica 1:4  
pauza: Sparta Rejowiec Fabr.
 
7. kolejka - 20-22 października 2018 (sobota-poniedziałek)
Ruch Izbica
    -    
Frassati Fajasławice    
6:1
                
Sparta Rejowiec Fabr.
    - Astra Leśniowice
3:0  
Unia Białopole
    - Brat Siennica Nadolna
20:0
 
Start Krasnystaw
    - Tatran Kraśniczyn
1:2  
pauza: Unia Rejowiec
 
8. kolejka - 27 października 2018 (sobota)
Frassati Fajsławice
    -   
Tatran Kraśniczyn    
2:1  
Brat Siennica Nadolna
    - Start Krasnystaw 4:1  
Sparta Rejowiec Fabr.
    - Unia Białopole 1:4  
Unia Rejowiec
    - Astra Leśniowice 0:4  
pauza: Ruch Izbica
 
9. kolejka - 3 listopada 2018 (sobota)
Astra Leśniowice
    -    
Ruch Izbica
4:1  
Unia Białopole
    - Unia Rejowiec 7:2  
Start Krasnystaw
    - Sparta Rejowiec Fabr.    
1:4  
Tatran Kraśniczyn     - Brat Siennica Nadolna 5:2  
pauza: Frassati Fajsławice