Data dodania: wtorek, 16 październik 2018 17:22
Dodał: Moderator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Młodzicy: Wisła - Frassati

8. kolejka, 16.10.2018, godz. 16:00
Wisła Puławy - Frassati Fajsławice 4:1 (2:0)
Borowiec 6' 41' 56', Michalski 20' - Baran 44'

Frassati: R.Kostka - N.Tylec, K.Kostka, Świstowski, Sałaga, Iwańczuk, J.Augustyński, Baran, Kasperek oraz Suszek, G.Tylec, K.Augustyński, Dańko, Buchajczyk, Tujaka

Pozostałe wyniki 8. kolejki
Jedynka Krasnystaw - Widok Lublin 3:1
Puławiak Puławy - Górnik Łęczna 9:1

Data dodania: wtorek, 16 październik 2018 11:16
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Pewne zwycięstwo nad beniaminkiem

10. kolejka, 14.10.2018, godz. 14:00
Frassati Fajsławice - Agros Suchawa 4:1 (3:0)
Młynarczyk 7' 31' (k), Olech 23' 72' - B.Staszewski 89'

85' Łukasz Skorek (Frassati) nie wykorzystał rzutu karnego - obronił Kamil Wasylik

Frassati: M.Czajka (77' Węgrzyn) - K.Przebirowski Embarassed, K.Błaziak Embarassed, P.Przebirowski, M.Baran (74' Walicki), S.Baran (77' Policha), Chruściel, Smyk (74' Kasperek), A.Czajka (46' Skorek), Młynarczyk, Olech

Sędziowali: Skiba, Oraczewski, Górny

Pozostałe wyniki 10. kolejki
Unia Rejowiec - Tatran Kraśniczyn 7:1
Hetman Żółkiewka - Orzeł Srebrzyszcze 1:6
Start-Regent Pawłów - Granica Dorohusk 4:5
Sparta Rejowiec Fabr. - Ogniwo Wierzbica 2:0
Unia Białopole - Brat Siennica Nadolna 0:0
Ruch Izbica - Spółdzielca Siedliszcze 0:2

Data dodania: niedziela, 14 październik 2018 13:36
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Juniorzy: Frassati - Hetman

6. kolejka, 12.10.2018, godz. 16:00
Frassati Fajsławice - Hetman Żółkiewka 1:4 (0:2)
Ruszniak 75' - 26' 32' 45' 52'

Frassati: Stefaniak - B.Błaziak, A.Błaziak, Kociuba (46' Rozwałka), Bogusz, Niedźwiadek, Suszek, Dunda, Żmuda, Krzykała (56' Tkaczyk), Ruszniak

Data dodania: niedziela, 14 październik 2018 13:32
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Orlicy wygrali turniej finałowy

Miły akcent na zakończenie rundy jesiennej w wykonaniu orlików naszej drużyny. Chłopcy z rocznika 2008 i młodsi poszli w ślady swoich starszych o rok kolegów wygrywając turniej finałowy w kategorii orlik organizowany przez ChOZPN. Drużyna orlików pewnie przebrnęła fazę grupową i z kompletem punktów awansowała do półfinału, gdzie okazała się lepsza od rówieśników z Siedliszcza. W spotkaniu finałowym po bezbramkowym remisie o zwycięstwie zadecydowała seria rzutów karnych w której zwyciężyliśmy 3:1.

Turniej finałowy kat. Orlik, 09.10.2018, Chełm

Frassati: Kuba Wilk - Gabriel Tylec, Filip Dańko, Jakub Augustyński, Hubert Iwańczuk, Nikodem Tylec, Szymon Sałaga oraz Bartłomiej Suszek

Data dodania: wtorek, 09 październik 2018 12:20
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)
Data dodania: niedziela, 07 październik 2018 18:34
Dodał: Moderator
komentarze: 1 (dodaj komentarz)

Niespodziewana strata punktów

9. kolejka, 07.10.2018, godz. 14:00
Frassati Fajsławice - Unia Rejowiec 1:2 (1:0)
S.Baran 22' - Górny 57', Czerwiński 78'

czerwone kartki: 90+1' Tomasz Madeja (Frassati) - za niesportowe zachowanie, 90+1' Radosław Gomułka (Unia) - za niesportowe zachowanie

Frassati: M.Czajka - Madeja Frown, Pluta (81' Kasperek), P.Przebirowski, M.Baran (58' Młynarczyk), K.Przebirowski (90' Policha), Chruściel Embarassed, A.Czajka (76' Krakiewicz), S.Baran, Gieracz Cool (30' Walicki Embarassed) , Olech Embarassed

Sędziowali: Pawlak, Przechocki, Kuśmierz

zobacz zdjęcia

Pozostałe wyniki 9. kolejki
Agros Suchawa - Ruch Izbica 2:2
Spółdzielca Siedliszcze - Unia Białopole 1:3
Brat Siennica Nadolna - Sparta Rejowiec Fabr. 2:1
Ogniwo Wierzbica - Start-Regent Pawłów 6:0
Hetman Żółkiewka - Granica Dorohusk 0:3
Orzeł Srebrzyszcze - Tatran Kraśniczyn 4:0

Data dodania: niedziela, 07 październik 2018 13:05
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Przegrana z liderem

7. kolejka, 05.10.2018, godz. 14:00
Frassati Fajsławice - Puławiak Puławy 0:3 (0:2)
Kozak 12' 27' 34'

Frassati: R.Kostka - G.Tylec, K.Kostka, Świstowski, N.Tylec, J.Augustyński, Baran, Sałaga, Kasperek oraz Iwańnczuk, K.Augustyński, Suszek, Dańko, Tujaka

Pozostałe wyniki 7. kolejki
Górnik Łęczna - Jedynka Krasnystaw 4:0
Widok Lublin - Wisław Puławy 2:3

Data dodania: sobota, 06 październik 2018 12:53
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Trampkarze: Unia R. - Frassati

5. kolejka, 05.10.2018, godz. 12:00
Unia Rejowiec - Frassati Fajsławice 4:1 (0:1)
58' 60' 62' 64' - Krysa 19'

Frassati: K.Olech - F.Olech, Robak, Szichowicz, Wilk, Chruściel, Baran, Gieracz, M.Dzirba, Krysa

Frassati cały mecz grał w 10-ciu

Data dodania: sobota, 06 październik 2018 12:52
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Orlicy poznali finałowych rywali

W najbliższy wtorek (9 października br.) w Chełmie odbędzie się finałowy turniej ChOZPN w kategorii orlik. Dziesięć najlepszych drużyn z eliminacji zostało podzielonych na grupę A i grupę B. Dwie najlepsze drużyny z każdej z grup awansuje do półfinałów.

Grupa A: Bug Hanna, Niedźwiadek 2009 Chełm, Astra Leśniowice, Spółdzielca Siedliszcze, Ruch Izbica
Grupa B: Ogniwo Wierzbica, Niedźwiadek 2008 Chełm, Jedynka 2009 Krasnystaw, Sparta Rejowiec Fabr., Frassati Fajsławice

Data dodania: piątek, 05 październik 2018 21:59
Dodał: Administrator
komentarze: 6 (dodaj komentarz)