Seniorzy - Terminarz

Runda Jesienna
 
1. kolejka - 15/16 sierpnia 2020 (sobota/niedziela)
Znicz Siennica Różana     -    
Ruch Izbica 3:1 (2:1)
 
Sawena Sawin     - Agros Suchawa 2:8 (0:5)  
Spółdzielca Siedliszcze     - Brat Siennica Nadolna    
0:1 (0:0)
 
Unia Rejowiec     - Start-Regent Pawłów 0:4 (0:1)
 
Bug Hanna     - Frassati Fajsławice 3:3 (2:1)
 
Orzeł Srebrzyszcze     - Granica Dorohusk 2:2 (0:1)
 
Hetman Żółkiewka     - Ogniwo Wierzbica 4:1 (1:1)
 
         
2. kolejka - 22/23 sierpnia 2020 (sobota/niedziela)
Ruch Izbica     -    
Ogniwo Wierzbica 2:3 (1:2)
 
Granica Dorohusk     - Hetman Żółkiewka 2:5 (2:1)
 
Frassati Fajsławice     - Orzeł Srebrzyszcze 0:3 (0:2)  
Start-Regent Pawłów     - Bug Hanna 0:2 (0:0)
 
Brat Siennica Nadolna     - Unia Rejowiec 4:1 (3:0)
 
Agros Suchawa     - Spółdzielca Siedliszcze    
2:4 (0:1)
 
Znicz Siennica Różana     - Sawena Sawin 0:2 (0:1)
 
         
3. kolejka -  29/30 sierpnia 2020 (sobota/niedziela)
Sawena Sawin     -    
Ruch Izbica 2:2 (2:0)  
Spółdzielca Siedliszcze     - Znicz Siennica Różana    
1:0 (0:0)
 
Unia Rejowiec     - Agros Suchawa 2:2 (1:1)
 
Bug Hanna     - Brat Siennica Nadolna 1:6 (1:0)
 
Orzeł Srebrzyszcze     - Start-Regent Pawłów 3:1 (1:1)
 
Hetman Żółkiewka     - Frassati Fajsławice 3:2 (0:0)  
Ogniwo Wierzbica     - Granica Dorohusk 6:1 (1:0)
 
         
4. kolejka - 5/6 września 2020 (sobota/niedziela)
Ruch Izbica     -    
Granica Dorohusk 1:1 (1:1)
 
Frassati Fajsławice     - Ogniwo Wierzbica 2:8 (0:4)  
Start-Regent Pawłów     - Hetman Żółkiewka 2:5 (1:1)
 
Brat Siennica Nadolna     - Orzeł Srebrzyszcze 3:2 (0:2)
 
Agros Suchawa     - Bug Hanna 3:3 (1:1)
 
Znicz Siennica Różana     - Unia Rejowiec 2:1 (1:0)
 
Sawena Sawin     - Spółdzielca Siedliszcze    
1:2 (0:0)
 
         
5. kolejka - 12/13 września 2020 (sobota/niedziela)
Spółdzielca Siedliszcze     -    
Ruch Izbica 0:0  
Unia Rejowiec     -
Sawena Sawin 6:0 (2:0)
 
Bug Hanna     - Znicz Siennica Różana    
0:0  
Orzeł Srebrzyszcze     - Agros Suchawa 5:0 (1:0)
 
Hetman Żółkiewka     - Brat Siennica Nadolna 2:2 (0:1)
 
Ogniwo Wierzbica     - Start-Regent Pawłów 1:1 (0:1)
 
Granica Dorohusk     - Frassati Fajsławice 3:0 (1:0)
 
         
6. kolejka - 19/20 września 2020 (sobota/niedziela)
Ruch Izbica     -    
Frassati Fajsławice    
2:3 (2:3)  
Start-Regent Pawłów     - Granica Dorohusk 3:5 (1:2)
 
Brat Siennica Nadolna     - Ogniwo Wierzbica 6:1 (4:1)
 
Agros Suchawa     - Hetman Żółkiewka 2:4 (0:2)
 
Znicz Siennica Różana     - Orzeł Srebrzyszcze 1:1 (1:1)
 
Sawena Sawin     - Bug Hanna 2:4 (1:3)
 
Spółdzielca Siedliszcze     - Unia Rejowiec 3:0 (2:0)
 
         
7. kolejka - 26/27 września 2020 (sobota/niedziela)
Unia Rejowiec     -    
Ruch Izbica 1:1 (1:1)
 
Bug Hanna     - Spółdzielca Siedliszcze 0:5 (0:2)
 
Orzeł Srebrzyszcze     - Sawena Sawin 7:0 (3:0)
 
Hetman Żółkiewka     - Znicz Siennica Różana 6:1 (3:0)
 
Ogniwo Wierzbica     - Agros Suchawa 3:2 (1:0)
 
Granica Dorohusk     - Brat Siennica Nadolna 1:2 (1:1)
 
Frassati Fajsławice     - Start-Regent Pawłów    
1:1 (0:0)
 
         
8. kolejka - 3/4 października 2020 (sobota/niedziela)
Ruch Izbica     -    
Start-Regent Pawłów 3:2 (1:1)
 
Brat Siennica Nadolna     - Frassati Fajsławice    
4:1 (4:0)
 
Agros Suchawa     - Granica Dorohusk 4:1 (1:0)
 
Znicz Siennica Różana     - Ogniwo Wierzbica 1:5 (1:3)
 
Sawena Sawin     - Hetman Żółkiewka 3:8 (1:3)
 
Spółdzielca Siedliszcze     - Orzeł Srebrzyszcze 1:2 (0:1)
 
Unia Rejowiec     - Bug Hanna 4:1 (2:1)  
         
9. kolejka - 10/11 października 2020 (sobota/niedziela)
Bug Hanna     -    
Ruch Izbica 4:7 (2:1)
 
Orzeł Srebrzyszcze     - Unia Rejowiec 1:3 (0:1)
 
Hetman Żółkiewka     - Spółdzielca Siedliszcze    
4:2 (2:1)
 
Ogniwo Wierzbica     - Sawena Sawin 4:1 (1:0)
 
Granica Dorohusk     - Znicz Siennica Różana 2:0 (1:0)
 
Frassati Fajsławice     - Agros Suchawa 5:1 (3:0)
 
Start-Regent Pawłów     - Brat Siennica Nadolna 0:9 (0:3)
 
         
10. kolejka - 17/18 października 2020 (sobota/niedziela)
Ruch Izbica     -    
Brat Siennica Nadolna     3:5 (2:1)
 
Agros Suchawa     - Start-Regent Pawłów 2:4 (1:2)
 
Znicz Siennica Różana     - Frassati Fajsławice 2:1 (1:0)  
Sawena Sawin     - Granica Dorohusk 0:8 (0:1)
 
Spółdzielca Siedliszcze     - Ogniwo Wierzbica 0:1 (0:0)  
Unia Rejowiec     - Hetman Żółkiewka 1:3 (1:0)   11 listopada
Bug Hanna     - Orzeł Srebrzyszcze 2:3 (1:3)
 
         
11. kolejka - 24/25 października 2020 (sobota/niedziela)
Orzeł Srebrzyszcze     -    
Ruch Izbica 1:0 (0:0)  
Hetman Żółkiewka     - Bug Hanna 3:2   15 listopada
Ogniwo Wierzbica     - Unia Rejowiec 2:2 (1:0)
 
Granica Dorohusk     - Spółdzielca Siedliszcze    
0:0  
Frassati Fajsławice     - Sawena Sawin 8:1 (5:0)   11 listopada
Start-Regent Pawłów     - Znicz Siennica Różana 1:2 (1:2)  
Brat Siennica Nadolna     - Agros Suchawa 5:1 (1:1)  
         
12. kolejka - 31 października 2020 (sobota)
Ruch Izbica     -    
Agros Suchawa 2:1 (1:1)
 
Znicz Siennica Różana     - Brat Siennica Nadolna     2:2 (0:0)
 
Sawena Sawin     - Start-Regent Pawłów 1:3   15 listopada
Spółdzielca Siedliszcze     - Frassati Fajsławice 5:1 (0:1)
 
Unia Rejowiec     - Granica Dorohusk 5:2 (3:2)  
Bug Hanna     - Ogniwo Wierzbica 0:2   11 listopada
Orzeł Srebrzyszcze     - Hetman Żółkiewka 1:4 (1:1)
 
         
13. kolejka - 7/8 listopada 2020 (sobota/niedziela)
Hetman Żółkiewka     -    
Ruch Izbica 7:0 (3:0)  
Ogniwo Wierzbica     - Orzeł Srebrzyszcze 2:1 (1:0)  
Granica Dorohusk     - Bug Hanna 5:0 (3:0)  
Frassati Fajsławice     - Unia Rejowiec 3:4 (1:1)  
Start-Regent Pawłów     - Spółdzielca Siedliszcze    
2:2 (0:1)  
Brat Siennica Nadolna     - Sawena Sawin 16:2 (6:1)  
Agros Suchawa     - Znicz Siennica Różana 3:0 (2:0)   14 listopada
 
Runda Wiosenna
 
14. kolejka - 10/11 kwietnia 2021 (sobota/niedziela)
Ruch Izbica     -    
Znicz Siennica Różana -:- (-:-)
 
Agros Suchawa     - Sawena Sawin -:- (-:-)  
Brat Siennica Nadolna     - Spółdzielca Siedliszcze    
-:- (-:-)
 
Start-Regent Pawłów     - Unia Rejowiec -:- (-:-)
 
Frassati Fajsławice     - Bug Hanna -:- (-:-)
 
Granica Dorohusk     - Orzeł Srebrzyszcze -:- (-:-)
 
Ogniwo Wierzbica     - Hetman Żółkiewka -:- (-:-)
 
         
15. kolejka - 17/18 kwietnia 2021 (sobota/niedziela)
Ogniwo Wierzbica     -    
Ruch Izbica -:- (-:-)
 
Hetman Żółkiewka     - Granica Dorohusk -:- (-:-)
 
Orzeł Srebrzyszcze     - Frassati Fajsławice -:- (-:-)  
Bug Hanna     - Start-Regent Pawłów -:- (-:-)
 
Unia Rejowiec     - Brat Siennica Nadolna -:- (-:-)
 
Spółdzielca Siedliszcze     - Agros Suchawa -:- (-:-)
 
Sawena Sawin     - Znicz Siennica Różana     -:- (-:-)
 
         
16. kolejka -  24/25 kwietnia 2021 (sobota/niedziela)
Ruch Izbica     -    
Sawena Sawin -:- (-:-)  
Znicz Siennica Różana     - Spółdzielca Siedliszcze   
-:- (-:-)
 
Agros Suchawa     - Unia Rejowiec -:- (-:-)
 
Brat Siennica Nadolna     - Bug Hanna -:- (-:-)
 
Start-Regent Pawłów     - Orzeł Srebrzyszcze -:- (-:-)
 
Frassati Fajsławice     - Hetman Żółkiewka -:- (-:-)  
Granica Dorohusk     - Ogniwo Wierzbica -:- (-:-)
 
         
17. kolejka - 1/2 maja 2021 (sobota/niedziela)
Granica Dorohusk     -    
Ruch Izbica -:- (-:-)
 
Ogniwo Wierzbica     - Frassati Fajsławice -:- (-:-)  
Hetman Żółkiewka     - Start-Regent Pawłów -:- (-:-)
 
Orzeł Srebrzyszcze     - Brat Siennica Nadolna -:- (-:-)
 
Bug Hanna     - Agros Suchawa -:- (-:-)
 
Unia Rejowiec     - Znicz Siennica Różana     -:- (-:-)
 
Spółdzielca Siedliszcze     - Sawena Sawin -:- (-:-)
 
         
18. kolejka - 8/9 maja 2021 (sobota/niedziela)
Ruch Izbica     -    
Spółdzielca Siedliszcze     -:- (-:-)
 
Sawena Sawin     -
Unia Rejowiec -:- (-:-)
 
Znicz Siennica Różana     - Bug Hanna -:- (-:-)
 
Agros Suchawa     - Orzeł Srebrzyszcze -:- (-:-)
 
Brat Siennica Nadolna     - Hetman Żółkiewka -:- (-:-)
 
Start-Regent Pawłów     - Ogniwo Wierzbica -:- (-:-)
 
Frassati Fajsławice     - Granica Dorohusk -:- (-:-)
 
         
19. kolejka - 15/16 maja 2021 (sobota/niedziela)
Frassati Fajsławice     -    
Ruch Izbica -:- (-:-)  
Granica Dorohusk     - Start-Regent Pawłów -:- (-:-)
 
Ogniwo Wierzbica     - Brat Siennica Nadolna -:- (-:-)
 
Hetman Żółkiewka     - Agros Suchawa -:- (-:-)
 
Orzeł Srebrzyszcze     - Znicz Siennica Różana -:- (-:-)
 
Bug Hanna     - Sawena Sawin -:- (-:-)
 
Unia Rejowiec     - Spółdzielca Siedliszcze     -:- (-:-)
 
         
20. kolejka - 19 maja 2021 (środa)
Ruch Izbica     -    
Unia Rejowiec -:- (-:-)
 
Spółdzielca Siedliszcze     - Bug Hanna -:- (-:-)
 
Sawena Sawin     - Orzeł Srebrzyszcze -:- (-:-)
 
Znicz Siennica Różana     - Hetman Żółkiewka -:- (-:-)
 
Agros Suchawa     - Ogniwo Wierzbica -:- (-:-)
 
Brat Siennica Nadolna     - Granica Dorohusk -:- (-:-)
 
Start-Regent Pawłów     - Frassati Fajsławice    
-:- (-:-)
 
         
21. kolejka - 22/23 maja 2021 (sobota/niedziela)
Start-Regent Pawłów     -    
Ruch Izbica -:- (-:-)
 
Frassati Fajsławice     - Brat Siennica Nadolna    
-:- (-:-)
 
Granica Dorohusk     - Agros Suchawa -:- (-:-)
 
Ogniwo Wierzbica     - Znicz Siennica Różana -:- (-:-)
 
Hetman Żółkiewka     - Sawena Sawin -:- (-:-)
 
Orzeł Srebrzyszcze     - Spółdzielca Siedliszcze -:- (-:-)
 
Bug Hanna     - Unia Rejowiec -:- (-:-)  
         
22. kolejka - 29/30 maja 2021 (sobota/niedziela)
Ruch Izbica     -    
Bug Hanna -:- (-:-)
 
Unia Rejowiec     - Orzeł Srebrzyszcze -:- (-:-)
 
Spółdzielca Siedliszcze     - Hetman Żółkiewka -:- (-:-)
 
Sawena Sawin     - Ogniwo Wierzbica -:- (-:-)
 
Znicz Siennica Różana     - Granica Dorohusk -:- (-:-)
 
Agros Suchawa     - Frassati Fajsławice -:- (-:-)
 
Brat Siennica Nadolna     - Start-Regent Pawłów     -:- (-:-)
 
         
23. kolejka - 3 czerwca 2021 (czwartek)
Brat Siennica Nadolna     -    
Ruch Izbica -:- (-:-)
 
Start-Regent Pawłów     - Agros Suchawa -:- (-:-)
 
Frassati Fajsławice     - Znicz Siennica Różana     -:- (-:-)  
Granica Dorohusk     - Sawena Sawin -:- (-:-)
 
Ogniwo Wierzbica     - Spółdzielca Siedliszcze -:- (-:-)  
Hetman Żółkiewka     - Unia Rejowiec -:- (-:-)  
Orzeł Srebrzyszcze     - Bug Hanna -:- (-:-)
 
         
24. kolejka - 6 czerwca 2021 (niedziela)
Ruch Izbica     -    
Orzeł Srebrzyszcze -:- (-:-)  
Bug Hanna     - Hetman Żółkiewka -:- (-:-)
 
Unia Rejowiec     - Ogniwo Wierzbica -:- (-:-)
 
Spółdzielca Siedliszcze     - Granica Dorohusk -:- (-:-)
 
Sawena Sawin     - Frassati Fajsławice -:- (-:-)  
Znicz Siennica Różana     - Start-Regent Pawłów -:- (-:-)  
Agros Suchawa     - Brat Siennica Nadolna     -:- (-:-)  
         
25. kolejka - 13 czerwca 2021 (niedziela)
Agros Suchawa     -    
Ruch Izbica -:- (-:-)
 
Brat Siennica Nadolna     - Znicz Siennica Różana -:- (-:-)
 
Start-Regent Pawłów     - Sawena Sawin -:- (-:-)
 
Frassati Fajsławice     - Spółdzielca Siedliszcze     -:- (-:-)
 
Granica Dorohusk     - Unia Rejowiec -:- (-:-)  
Ogniwo Wierzbica     - Bug Hanna -:- (-:-)
 
Hetman Żółkiewka     - Orzeł Srebrzyszcze -:- (-:-)
 
         
26. kolejka - 20 czerwca 2021 (niedziela)
Ruch Izbica     -    
Hetman Żółkiewka -:- (-:-)  
Orzeł Srebrzyszcze     - Ogniwo Wierzbica -:- (-:-)  
Bug Hanna     - Granica Dorohusk -:- (-:-)  
Unia Rejowiec     - Frassati Fajsławice -:- (-:-)  
Spółdzielca Siedliszcze     - Start-Regent Pawłów -:- (-:-)  
Sawena Sawin     - Brat Siennica Nadolna     -:- (-:-)  
Znicz Siennica Różana     - Agros Suchawa -:- (-:-)