Seniorzy - Terminarz

Runda Jesienna

1. kolejka - 18 sierpnia 2019 (niedziela)
Bug Hanna     -    
Start Pawłów -:- (-:-)
 
Start Krasnystaw     - Hetman Żółkiewka -:- (-:-)
 
Unia Rejowiec     - Tatran Kraśniczyn -:- (-:-)
 
Brat Siennica Nadolna     - Granica Dorohusk -:- (-:-)
 
Unia Białopole     - Agros Suchawa -:- (-:-)
 
Ogniwo Wierzbica     - Frassati Fajsławice    
-:- (-:-)
 
Spółdzielca Siedliszcze     - Ruch Izbica 
   
     
2. kolejka - 24/25 sierpnia 2019 (sobota/niedziela)
Start Pawłów
    -     Ruch Izbica
-:- (-:-)  
Frassati Fajsławice
    - Spółdzielca Siedliszcze    
-:- (-:-)
 
Agros Suchawa
    - Ogniwo Wierzbica
-:- (-:-)
 
Granica Dorohusk
    - Unia Białopole
-:- (-:-)  
Orzeł Srebrzyszcze
    - Brat Siennica Nadolna
-:- (-:-)
 
Hetman Żółkiewka
    - Unia Rejowiec -:- (-:-)
 
Bug Hanna
    - Start Krasnystaw
-:- (-:-)
 
     
3. kolejka - 28 sierpnia 2019 (środa)
Start Krasnystaw
    -     Start Pawłów -:- (-:-)
 
Unia Rejowiec
    - Bug Hanna -:- (-:-)
 
Brat Siennica Nadolna
    - Hetman Żółkiewka -:- (-:-)
 
Unia Białopole
    - Orzeł Srebrzyszcze -:- (-:-) 
 
Ogniwo Wierzbica
    - Granica Dorohusk -:- (-:-)
 
Spółdzielca Siedliszcze
    - Agros Suchawa -:- (-:-)
 
Ruch Izbica
    - Frassati Fajsławice    
-:- (-:-)
 
 
4. kolejka - 31 sierpnia/1 września 2019 (sobota/niedziela)
Start Pawłów
    -    
Frassati Fajsławice
-:- (-:-)
 
Agros Suchawa
    - Ruch Izbica
-:- (-:-)
 
Granica Dorohusk
    - Spółdzielca Siedliszcze    
-:- (-:-)
 
Orzeł Srebrzyszcze
    - Ogniwo Wierzbica
-:- (-:-)
 
Hetman Żółkiewka     - Unia Białopole
-:- (-:-)
 
Bug Hanna
    - Brat Siennica Nadolna
-:- (-:-)
 
Start Krasnystaw
    - Unia Rejowiec
-:- (-:-)
 
 
5. kolejka - 7/8 września 2019 (sobota/niedziela)
Unia Rejowiec     -     Start Pawłów
-:- (-:-)
 
Brat Siennica Nadolna     - Start Krasnystaw -:- (-:-)  
Unia Białopole     - Bug Hanna    
-:- (-:-)
 
Ogniwo Wierzbica     - Hetman Żółkiewka -:- (-:-)
 
Spółdzielca Siedliszcze
    - Orzeł Srebrzyszcze     -:- (-:-) 
 
Ruch Izbica
    - Granica Dorohusk -:- (-:-) 
 
Frassati Fajsławice     - Agros Suchawa -:- (-:-) 
 
 
6. kolejka - 14/15 września 2019 (sobota/niedziela)
Start Pawłów     -    
Agros Suchawa -:- (-:-)
 
Granica Dorohusk     - Frassati Fajsławice -:- (-:-)
 
Orzeł Srebrzyszcze     - Ruch Izbica -:- (-:-)  
Hetman Żółkiewka
    - Spółdzielca Siedliszcze    
-:- (-:-)  
Bug Hanna     - Ogniwo Wierzbica -:- (-:-)  
Start Krasnystaw
    - Unia Białopole -:- (-:-)  
Unia Rejowiec     - Brat Siennica Nadolna -:- (-:-)
 
     
7. kolejka - 21/22 września 2019 (sobota/niedziela)
Brat Siennica Nadolna     -     Start Pawłów -:- (-:-)  
Unia Białopole
    - Unia Rejowiec -:- (-:-) 
 
Ogniwo Wierzbica     - Start Krasnystaw -:- (-:-) 
 
Spółdzielca Siedliszcze
    - Bug Hanna -:- (-:-) 
 
Ruch Izbica     - Hetman Żółkiewka -:- (-:-) 
 
Frassati Fajsławice     - Orzeł Srebrzyszcze     -:- (-:-)
 
Agros Suchawa     - Granica Dorohusk
-:- (-:-) 
 
     
8. kolejka - 28/29 września 2019 (sobota/niedziela)
Start Pawłów     -     Granica Dorohusk -:- (-:-)
 
Orzeł Srebrzyszcze     - Agros Suchawa -:- (-:-)  
Hetman Żółkiewka
    - Frassati Fajsławice -:- (-:-) 
 
Bug Hanna     - Ruch Izbica -:- (-:-) 
 
Start Krasnystaw     - Spółdzielca Siedliszcze    
-:- (-:-)  
Unia Rejowiec     - Ogniwo Wierzbica -:- (-:-)  
Brat Siennica Nadolna
    - Unia Białopole -:- (-:-)
 
 
9. kolejka - 5/6 października 2019 (sobota/niedziela)
Unia Białopole     -    
Start Pawłów -:- (-:-)
 
Ogniwo Wierzbica     - Brat Siennica Nadolna     -:- (-:-)
 
Spółdzielca Siedliszcze
    - Unia Rejowiec -:- (-:-)  
Ruch Izbica     - Start Krasnystaw    
-:- (-:-)  
Frassati Fajsławice     - Bug Hanna -:- (-:-) 
 
Agros Suchawa     - Hetman Żółkiewka -:- (-:-)  
Granica Dorohusk     - Orzeł Srebrzyszcze -:- (-:-) 
 
 
10. kolejka - 12/13 października 2019 (sobota/niedziela)
Start Pawłów     -     Orzeł Srebrzyszcze -:- (-:-)  
Hetman Żółkiewka
    - Granica Dorohusk -:- (-:-) 
 
Bug Hanna     - Agros Suchawa -:- (-:-) 
 
Start Krasnystaw
    - Frassati Fajsławice -:- (-:-)
 
Unia Rejowiec     - Ruch Izbica -:- (-:-) 
 
Brat Siennica Nadolna     - Spółdzielca Siedliszcze    
-:- (-:-) 
 
Unia Białopole     - Ogniwo Wierzbica -:- (-:-)
 
 
11. kolejka - 19/20 października 2019 (sobota/niedziela)
Ogniwo Wierzbica     -    
Start Pawłów -:- (-:-)
 
Spółdzielca Siedliszcze
    - Unia Białopole   
-:- (-:-)
 
Ruch Izbica     - Brat Siennica Nadolna     -:- (-:-)  
Frassati Fajsławice     - Unia Rejowiec -:- (-:-)  
Agros Suchawa
    - Start Krasnystaw -:- (-:-) 
 
Granica Dorohusk     - Bug Hanna -:- (-:-)  
Orzeł Srebrzyszcze     - Hetman Żółkiewka -:- (-:-) 
 
     
12. kolejka - 26/27 października 2019 (sobota/niedziela)
Start Pawłów     -     Hetman Żółkiewka -:- (-:-)  
Bug Hanna     - Orzeł Srebrzyszcze -:- (-:-) 
 
Start Krasnystaw     - Granica Dorohusk -:- (-:-) 
 
Unia Rejowiec     - Agros Suchawa -:- (-:-) 
 
Brat Siennica Nadolna     - Frassati Fajsławice -:- (-:-) 
 
Unia Białopole     - Ruch Izbica -:- (-:-)
 
Ogniwo Wierzbica     - Spółdzielca Siedliszcze    
-:- (-:-) 
 
 
13. kolejka - 2/3 listopada 2019 (sobota/niedziela)
Spółdzielca Siedliszcze
    -    
Start Pawłów -:- (-:-)
 
Ruch Izbica     - Ogniwo Wierzbica -:- (-:-)  
Frassati Fajsławice     - Unia Białopole -:- (-:-)  
Agros Suchawa     - Brat Siennica Nadolna    
-:- (-:-)  
Granica Dorohusk
    - Unia Rejowiec
-:- (-:-) 
 
Orzeł Srebrzyszcze     - Start Krasnystaw    
-:- (-:-)  
Hetman Żółkiewka
    - Bug Hanna -:- (-:-) 
 

 

Runda Wiosenna